Tvorba zrkadlovky pod javiskom 2011-2012

Umenie spolupráce podj aviskom, DMS Komárno 2011-2012 V prvý októbrový víkend 2011 sa  v Dome Matice slovenskej v Komárne začala prerábka priestorov pre potreby Dramaťáku a ostatných telies pôsobiacich nielen v našom dome, ale aj v meste, pod názvom Umenie spolupráce pod javiskom (USPJ).

V priestoroch Domu Matice slovenskej sme objavili zabudnuté miesta, ktoré sme sa rozhodli prispôsobiť potrebám rôznych umeleckých telies pre ďalší rozvoj.

ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa na prerábaní podielali svojimi silami, ale aj dobrým sponzorom, vďaka ktorým sme práce mohli realizovať. Výsledok je dôkazom, že ak sa chce. všetko sa dá.

Napísali o nás: február 2012 ahojkomarno.sk

Už dlhšie sledujeme študentské projekty okolo Dramaťáku, ako muzikál Skrotenie, rozprávka Sen noci Svätojánskej a podobne, a tak sme nemohli chýbať ani pri mimoriadne milej akcii, keď sa mladí umelci rozhodli upraviť si priestory pod javiskom nielen pre seba, ale aj pre budúce generácie, s pomocou sponzorov vytvorili úžasný priestor na rozvoj talentu.

“Veľká vďaka patrí spoločnosti Darton, spoločnosti Energy, ale aj súkromným osobám, ktoré výrazne pomohli. Napríklad podlahu nielen zakúpil, ale dokonca osobne pomáhal pri jej kladení, stomatológ z Komárna, ktorý nechce byť menovaný:). Ďakujeme!”

 

V zrýchlenej verzii si môžte pozrieť video ako to vlastné celé prebiehalo. Fotogalériu nájdete pod videom.

 

FOTOGALÉRIA: