Ako nás podporiť

Jedno z najhlbších tajomstiev života spočíva v tom, že len to, čo robíme pre druhých, má cenu.

Ak sa vám páči naša činnosť a radi by ste nás podporili, môžete tak spraviť venovaním 2% z vašich daní, ktoré pre nás veľmi veľa znamenajú.
Budeme vám nielen nesmierne vďační, ale možno vás bude hriať dobrý pocit vždy, keď o nás budete počuť.
Možno to bude už práve na niektorom z našich predstavení, podujatí alebo projekte, ktoré budeme môcť realizovať aj vďaka vám.
Vopred vám veľmi pekne ďakujeme!

Stala sa nám taká vec…. kvôli administratívnej chybe prišli Rebeli a Dramaťák o možnosť prijať 2% pre rok 2024. Avšak dohodli sme sa s Gymnáziom, že nám pomôže.

Preto vás chcem veľmi pekne poprosiť… ak nám niekto chce darovať 2% z dane:

IČO: 37862219

názov: SRRZ – RZ pri Gymnáziu Ľ. J. Šuleka

⚠️dôležité ale je, aby ste nám kópiu VYHLÁSENIA O POUKÁZANÍ SUMY DO VÝŠKY 2% odovzdali – osobne, alebo poslali e-mailom:

jana.pipiskova@energy.sk – tým pádom budeme vedieť vydokladovať, kto každý chcel dať 2% nám a tie peniaze sa k nám potom aj dostanú.

Ďakujeme za spoluprácu❤️. A ospravedlňujeme sa za komplikácie.

p.s. úplne postačí, ak si to Vyhlásenie odfotíte do mobilu a pošlete nám na email.

Občianske združenie vzniklo za účelom podpory činností záujmového krúžku Dramaťák a folklórom inšpirovaného súboru Slovenskí rebeli.

Uchádza sa o 2 %, prihlasuje sa do rôznych grantov, oslovuje sponzorov a partnerov, pričom hlavným cieľom je podpora a rozvoj kultúry tak ako ju reprezentujú oba súbory.

V Občianskom združení pôsobia členovia súboru a ich podporovatelia.

Vedenie občianskeho združenia sa vzdáva všetkých odmien a prípadných honorárov. Rovnako tak chod celého občianskeho združenia je zabezpečený bezplatne, takže všetky získané financie idú výlučne do priamej podpory činnosti krúžkov.

Dá sa pomôcť aj inak? Áno, dá sa to.

Pomoc nemusí byť len finančného charakteru. Často vykonávame veľa opráv na budove alebo tvoríme projekty len s pomocou dobrovoľníkov, ktorí sa neboja pracovať pre dobrý pocit. Ak nám viete pomôcť napr. so šitím, či vyšívaním krojov a kostýmov pre súbory, ktoré v Dome pracujú, prípadne môžete prehľadať skrine po babke a dedkovi, či sa v nich náhodou nenájde nejaký kroj alebo jeho súčasť, budeme vám veľmi vďační a vy budete môcť byť hrdí, keď ich uvedieme opäť do života. Pracuje sa aj na archivácii dokumentov, uskladňovaní kníh a pod.

Vopred vám všetkým ďakujeme!

kapustnica_komarno_matica